Katılım Şartları

1. CCL CUP’ta yer alacak katılımcı şirketler için tüm oyuncular katılımcı şirket veya kurumun çalışanı ve turnuva başlangıç tarihi itibari ile geçmişe dönük en az iki aylık sigortalı olmak zorundadır. (İSTİSNA; sadece 2 oyuncu ile sınırlı olmak üzere turnuva başlangıcı itibari ile işe yeni girmiş sigortalı çalışanlar katılabilir. Bu çalışanlar hiçbir katagoride aktif futbol lisanslı OLAMAZ) (Özel durum; Şirket çalışanı askerlik görevini yapmaya gitmiş olup döndüğü zaman, başka bir firmada çalışmadan aynı firmada SGK’lı olarak çalışmaya başlarsa, geriye dönük sigorta aranmaz ancak turnuva tarihi itibariyle SGK zorunludur.)

2. Grup şirketleri CCL CUP’a birbirinden bağımsız olarak katılabilecekleri gibi isterlerse beraber de katılabilirler. Grup şirketleri, birleşmeleri halinde organizasyonda çatı grubun adıyla yer alabileceklerdir. Bağımsız katılmaları halinde ise bu takımlar ayrı gruplarda yer alırlar.

3. İki şirket, birleşerek etkinliğe katılım gösterebilir. Bu durumda katılımcı takımın adı iki şirketin birleşmesi ile oluşabilmekle beraber, sadece birinin bulunması da sakınca doğurmaz. Bu durumda kadrodaki oyuncuların iki firmadan birinde çalışıyor olmaları gerekir.

4. Bir şirket, oyuncu kadrosunda franchiselarının çalışanlarını oynatabilir. Bu durumda iki şirket arasındaki franchising sözleşmesi kayıt aşamasında ibraz edilmelidir.

5. Katılımcı şirketler 15 kişilik asil ve 5 kişilik yedek takım listesi içerisinde stajyer ve yarı zamanlı firma çalışanlarını bulunduramaz.

6. Katılımcı şirketler 15 kişilik asil ve 5 kişilik yedek takım listesi içerisinde 1 adet taşeron firma çalışanlarını ( 5 kişi ile sınırlıdır) bulundurabilirler. Eğer iki firma birleşerek katılıyorsa taşeron çalışan sayısı 2 kişi ile sınırlıdır. Taşeron firma çalışanları mutlak suretle katılımcı firmada görevli olmak zorundadır.

7. Katılımcı şirket veya kurumların profesyonel lisansa sahip çalışanları kesinlikle oynatılmayacaktır. Amatör (Bölgesel amatör lig ve Süper amatör lig) lisansa sahip çalışanlardan sadece 1 (bir) kişi, Birinci ve ikinci küme aktif lisanslı amatör oyunculardan  en fazla 3 (üç) kişi takım kadrosunda bulunabilir. Amatör oyuncu sayısı tüm katagoriler  toplamında 3 (üç) ile sınırlıdır. Amatör oyunculardan oyun esnasında sadece 2 (iki) kişi aynı anda sahada bulunabilir. Bölgesel amatör lig ve süper amatör lig lisansına sahip çalışanlar, lisans iptali itibari ile 1 (bir) yıl sonra turnuva kadrosunda yer alabilirler.Profesyonel lisansa sahip çalışanlar, lisans iptali itibari ile 3 (üç) yıl sonra takım kadrosuna dahil olabilirler. Birinci ve ikinci küme amatör oyuncular lisans süre sonu itibari ile kadroda yer alabilirler.

8. Bir firma sırasıyla,  

Katkı Payı ödemesini verilen hesaba yaptıktan;

Katılım sözleşmesinin her sayfasını yetkili kişi ıslak imza ve kaşeli olarak elden veya kargo ile teslim ettikten;

Resmi Takım Listesi yetkili kişi imzalı ve kaşeli olarak elden veya info@sportfest.com.tr adresine taranarak gönderdikten;

Her oyuncunun TC kimlik numaralı nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi fotokopisini;

Her oyuncunun işe giriş bildirgesi;

Her oyuncunun son 2 aya ait SGK Hizmet Dökümü;

Yolladıktan sonra CCL CUP  resmi katılımcısı haline gelir.

9. Organizasyon komitesi gerekli gördüğü takdirde turnuvanın yapılacağı tesisleri, belirlenmiş maç yeri, tarih ve saatlerini önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Böyle bir durumda katılımcı takımlar mümkün olan en kısa sürede bilgilendirilecektir.